FAQ

Korduma kippuvad küsimused

Miks ei ole kodulehel klienditeeninduse telefoninumbrit?

Küsimuste osas on kliendil võimalik meiega ühendust võtta meiliaadressil veibernprint@gmail.com

Kui pikk on toodete tarne?

Enamasti on toodete valmimine koos tarnega 1-8 tööpäeva. Sõltuvalt tellimuste hulgast ning laoseisust võib suuremate tellimuste puhul tarne pikeneda. Laost otsas toodete tarne on meie lattu 3-5 tööpäeva.

Kas minu fail on sobilik trükkimiseks?

Kõige kindlam viis selle selgeks tegemiseks on edastada fail meie meilile ning saame anda vastuse. Võtame vastu ka jpg/pdf faile. Antud failide puhul ei pruugi töö teostus võimalik olla või tuleb faili töötlus liiga kulukas. Sellistel puhkudel käime alati välja ka alternatiivsed lahendused. Mõistame, et iga idee ja soov ei pea alati tähendama ülimalt kvaliteetseid ja varasemalt kalli raha eest disaineri poolt läbi käidud faile. Meie anname oma parima!

Kas ma pean teie poole pöörduma valmis disainiga?

EI, KINDLASTI MITTE! Pöördudes meie poole jagame igakülgselt ka oma ideid ning soovitusi. Teostame ise disaine / logosi ning edastame ka korrektsed failid nende tegemisel Teile, et saaksite ka tulevikus neid kasutada. Lihtsate ning keskmise keerukusega disainide hinnaklass on meie juures enamasti 5€-20€.

Kuidas hooldada oma toodet ?

Meie trükile on lubatud pesu kuni 80 kraadi ning kuivati kergemad programmid. Siiski soovitame just tekstiili mõistes ( puuvill ja polüester ) pesta tooteid kuni 40 kraadises vees. Lubatud on kuivatus programmid, kuid tuleb arvestada, et puuvillastel materjalidel on kombeks kuumaga natukene kokku tõmmata.

NB! Sädelevate trükiste puhul ( kuldne ja punane ) on keelatud kuivatus programm. Antud materjal on tavalistest trükimaterjalidest pisut erinevam ning nõudlikum.

Appi, mu trükk on õrnalt nurgast lahti...

Kogu meie tööajaloo jooksul pole me antud probleemiga kokku puutunud.

Kuid siiski, kui antud olukord peaks tekkima, pole paanikaks põhjust.

Toimi järgnevalt:

- Aseta toode triikimisalusele ( või sarnasele pinnale )

- Kinnitamist vajava rükise peale aseta küpsetuspaber

- Hoia triikrauda ( vähemalt 150 kraadi ) kinnitamist vajava koha peal 10-20sek ning lase trükisel jahtuda. Vajadusel korda protseduuri

- Nüüd peaks trükis uuesti kinni olema 

Kas trükk võib mureneda ?

Ei, kindlasti mitte! Kasutame tootmises venivaid trükimaterjale, mis väldivad seda probleemi 110%.
Antud olukord oleks võimalik näiteks A3-A2 suure pildi trüi puhul tootel, kuid kuna antud trükk on meie tehnoloogiate ning kliendi kasutusvõimaluste osas ebapraktiline, siis seda me ka ei paku.