Search

DIGITRÜKI TEHNOLOOGIA

Digitrükk võimaldab teostada kujundusi, mis on traditsioonilistele trükimeetoditele liiga keerulised, trükitavad kujutised võivad olla väga kirjud ja detailirohked. Tegemist on soodsaima trükimeetodiga üksikeksemplaride ja väikeste koguste puhul, sest ära jäävad trükiettevalmistuskulud – vaja on ainult sobivas formaadis kujutist või pilti, mis saadetakse arvutist otse printerisse. Digitrüki eeliseks on ka see, et trükiseid on võimalik personaliseerida, näiteks võib lisaks ettevõtte logole või ühisele kujunduselemendile trükkida igale t-särgileeraldi kandja nime.


Digitrükk sobib praktiliselt kõikidele tekstiiltoodete kategooriatele, mille kanga koostis on 100% puuvill või puuvillasegu kuni 50%-lise kunstmaterjali sisaldusega.


Sobivad failid on laiendiga .png, 1:1 mõõdus, resolutsioon 300 ppi. Enamasti tuleme klientidele vastu ning anname endast parima, et teostada ka jpg ning pdf failidest soovitud disaini, mis kahjuks alati ei tähenda seda, et iga sellise failiga toime tuleksime nii, et see ei tähendaks kliendi jaoks lisakulu.
Digitrüki maksimum mõõtmed on 0,5m x 25m.

58 views0 comments

Recent Posts

See All